Sonda

Wyróżnieni

Uczniowie wyróżnieni w nauce w roku szkolnym 2017/2018


Klasa I

1. Szymon Bąk

2. Amelia Burzawa

3. Tamara Gajewska

4. Nicola Halama

5. Hanna Karmelita

6. Marcel Kowal

7. Nikola Pawliszak

8. Samuel Piotrowski

9. Joanna Pisarska

10. Adam Serwiński

11. Olivia Sitek

12. Stanisław Słabicki

13. Szymon Torończak

 

Klasa II

1. Alan Jurczyński

2. Alan Mandrak

3. Szymon Michalski

4. Szymon Przetacznik

5. Franciszek Rosik

6. Gabriela Tomoń

 

Klasa IIIA

1. Natalia Gardziej

2. Stanisław Kuś

3. Blanka Linsen

4. Martin Moczulajtys

5. Karolina Szatkowska

6. Emilia Szućko

7. Julia Turno

8. Anna Wrona

 

Klasa IIIB

1. Michał Augustyniak

2. Dominik Bielecki

3. Maciej  Mokanek

4. Oliwia Pawliszak

5. Maksymilian Skurski

6. Nikodem Suchanecki

 

Klasa IIIC

1. Nikola Czajkowska

2. Sabina Dworzycka

3. Martyna Jasińska

4. Paweł Kiljan

5. Aleksandra Kurczyńska

6. Milena Kwiecińska

7. Mateusz Lorenc

8. Michał Pomorski

9. Zuzanna Stabolewska

10. Maja Wójcik

11. Jakub Zarębski

Klasa IVA

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Ocena zachowania

Średnia ocen

1.

Amelia Uroda

wzorowe

5,3

2.

Wiktoria Kędziorek

wzorowe

5,2

3.

Anna Rymarowicz

wzorowe

5,2

4.

Anna Kędziorek

wzorowe

5,1

5.

Julia Olba

bardzo dobre

5,1

6.

Nikola Kowalska

bardzo dobre

5,0

7.

Paulina Łazarewicz

wzorowe

4,8

8.

Amelia Czarnecka

wzorowe

4,6

 

Klasa IVB

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Ocena zachowania

Średnia ocen

1.

Liwia Politaj

bardzo dobre

5,27

2.

Julia Szarżanowicz

bardzo dobre

5,27

3.

Maja Hanusewicz

bardzo dobre

4,9

4.

Marta Trojak

bardzo dobre

4,9

5.

Klaudia Włodarczyk

bardzo dobre

4,9

6.

Nadia Polak

wzorowe

4,73

7.

Ignacy Zieliński

wzorowe

4,73

Klasa V

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Ocena zachowania

Średnia ocen

1.

Elżbieta Teśka

wzorowe

5,36

2.

Julia Waszkiewicz

wzorowe

5,36

3.

Nikola Droździk

wzorowe

5,09

4.

Nikola Kuźma

wzorowe

5,0

5.

Julita Popadiuk

wzorowe

4,91

6.

Klaudia Guwer

wzorowe

4,82

 

Klasa VIA

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Ocena zachowania

Średnia ocen

1.

Natalia Koprowska

wzorowe

5,18

2.

Sylwia Torończak

wzorowe

5,18

3.

Karolina Borna

bardzo dobre

5,00

 

Klasa VIB

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Ocena zachowania

Średnia ocen

1.

Martyna Florczyk

wzorowe

5,55

2.

Magdalena Rymarowicz

wzorowe

5,45

3.

Malwina Rudzka

wzorowe

5,27

4.

Martyna Sójkowska

wzorowe

5,27

5.

Maciej Mackiewicz

wzorowe

5,18

6.

Weronika Niedośpiał

wzorowe

5,18

7.

Oliwia Kowal

wzorowe

5,00

8.

Iga Bielawska

wzorowe

4,91

9.

Kornel Droździk

wzorowe

4,91

10.

Cyprian Wolski

wzorowe

4,90

11.

Gracjan Gerus

wzorowe

4,73

12.

Dominik Gurtatowski

wzorowe

4,64

13.

Emilia Krupa

wzorowe

4,64

14.

Igor Piotrowski

wzorowe

4,64

15.

Ola Prymakowska

wzorowe

4,64

16.

Kacper Wrona

wzorowe

4,64

 

Klasa VII

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Ocena zachowania

Średnia ocen

1.

Olaf Mela

wzorowe

5,29

2.

Jakub Karmelita

wzorowe

4,93

3.

Mateusz Karmelita

bardzo dobre

4,86

 

Klasa IIA gimnazjum

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Ocena zachowania

Średnia ocen

1.

Julia Lachowicz

wzorowe

5,33

 

Klasa IIIA gimnazjum

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Ocena zachowania

Średnia ocen

1.

Patrycja Jasnosz

bardzo dobre

5,0

 

Klasa IIIB gimnazjum

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Ocena zachowania

Średnia ocen

1.

Katarzyna Kowal

wzorowe

5,33

2.

Daniela Dachowska

wzorowe

5,28

3.

Daria Dachowska

wzorowe

5,17

4.

Daria Malitowicz

bardzo dobre

5,11

5.

Ewelina Kamuda

wzorowe

4,94

6.

Julia Michalczewska

wzorowe

4,65

7.

Julia Dubicka

wzorowe

4,61

Uczniowie wyróżnieni w nauce w roku szkolnym 2016/2017

Klasa I

Maja Danio

Alan Jurczyński

Alan Mandrak

Franciszek Rosik

Gabriela Tomoń

Klasa IIa

Natalia Chyczewska

Blanka Linsen

Karolina Szatkowska

Emilia Szucko

Julia Turno

Anna Wrona

Aleksandra Zontek

Klasa IIb

Michał Augustyniak

Dominik Bielecki

Kacper Leśniowski

Maciej Mokanek

Oliwia Pawliszak

Maksymilian Skurski

Nikodem Suchanecki

Klasa IIc

Nikola Czajkowska

Sabina Dworzycka

Martyna Jasińska

Paweł Kiljan

Aleksandra Kurczyńska

Milena Kwiecińska

Mateusz Lorenc

Michał Pomorski

Zuzanna Stabolewska

Maja Wójcik

Jakub Zarębski

Klasa IIIa

Amelia Czarnecka

Martyna Gerus

Anna Kędziorek

Wiktoria Kędziorek

Nikola Kowalska

Paulina Łazarewicz

Julia Olba

Anna Rymarowicz

Amelia Uroda

Klasa IIIb

Zoja Gaj

Szymon Gajewski

Maja Hanusewicz

Bartosz Łukowski

Monika Marciniak

Nadia Polak

Liwia Politaj

Łukasz Smagacki

Julia Szarżanowicz

Marta Trojak

Ignacy Zieliński

Klasa IV

Klaudia Guwer – 5,18; wzorowe zachowanie

Julia Waszkiewicz – 5,18; wzorowe zachowanie

Nikola Droździk – 5,09; wzorowe zachowanie

Elżbieta Teśka – 5,09; wzorowe zachowanie

Nikola Kuźma – 5,0; wzorowe zachowanie

Michał Marciniszyn – 4,64; wzorowe zachowanie

Julita Popadiuk – 4,64; wzorowe zachowanie

Weronika Żurawska – 4,64; bardzo dobre zachowanie

Klasa Va

Sylwia Torończak – 5,27; wzorowe zachowanie

Natalia Koprowska – 5,18; wzorowe zachowanie

Karolina Borna – 4,91; wzorowe zachowanie

Urszula Michalska – 4.54; bardzo dobre zachowanie

Klasa Vb

Magdalena Rymarowicz – 5,63; wzorowe zachowanie

Martyna Florczyk – 5,45; wzorowe zachowanie

Martyna Sójkowska – 5,45; wzorowe zachowanie

Maciej Mackiewicz – 5,18; wzorowe zachowanie

Weronika Niedośpiał – 5,18; wzorowe zachowanie

Cyprian Wolski – 5,18; wzorowe zachowanie

Iga Bielawska – 5,09; wzorowe zachowanie

Malwina Rudzka – 5,09; wzorowe zachowanie

Kacper Wrona – 5,0; wzorowe zachowanie

Gracjan Gerus – 4,81; bardzo dobre zachowanie

Oliwia Kowal – 4,81; wzorowe zachowanie

Kornel Droździk – 4,72; wzorowe zachowanie

Dominik Gurtatowski; 4,72; wzorowe zachowanie

Klasa VI

Olaf Mala – 5,72; wzorowe zachowanie

Mateusz Karmelia – 5,36; wzorowe zachowanie

Natalia Jasińska – 5,27; wzorowe zachowanie

Kacper Balakowski – 5,18; bardzo dobre zachowanie

Jakub Karmelita – 5,18; wzorowe zachowanie

Klaudia Kuźma – 5,18; wzorowe zachowanie

Oliwia Duraj – 5,09; wzorowe zachowanie

Urszula Zyśk – 4,81; wzorowe zachowanie

Kacper Lorenc – 4,63; wzorowe zachowanie

Klasa Ia gimnazjum

Julia Lachowicz – 5,15; wzorowe zachowanie

Klasa Ib gimnazjum ---------

Klasa IIa gimnazjum --------

Klasa IIb gimnazjum

Daniela Dachowska – 5,2; wzorowe zachowanie

Katarzyna Kowal – 5,07; wzorowe zachowanie

Daria Dachowska – 4,87; wzorowe zachowanie

Ewelina Kamuda – 4,87; wzorowe zachowanie

Julia Dubicka – 4,8; wzorowe zachowanie

Daria Malitowicz – 4,53; bardzo dobre zachowanie

Julia Michalczewska – 4,5; wzorowe zachowanie

Klasa IIIa gimnazjum

Mateusz Gorlach – 4,94; bardzo dobre zachowanie

Paweł Zwolan – 4,94; wzorowe zachowanie

Klasa IIIb gimnazjum

Klaudia Kwiecińska – 5,0; wzorowe zachowanie

Tomasz Łobocki – 4,94; wzorowe zachowanie