Sonda

Historia

 

Największe osiągnięcia sportowe w historii Publicznego Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim.

TENIS STOŁOWY


MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA

 

 

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011606037.jpg?r=1501591956943

Złotoryja, 2005 rok.

Mateusz Maciejewski - II miejsce, Adam Łuszczewski - III miejsce, Beata Kędziorek - VI miejsce

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011606090.jpg?r=1501592379204

2006 rok

Beata Kędziorek - II miejsce ( oraz udział w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS)

http://imge.pl/p/217290/n/21729011606213.jpg?r=1501592743123

Stronie Śląskie, 2004 rok

Beata Kędziorek - IV miejsce

 

Złotoryja, 2005 rok

Adam Łuszczewski ( III miejsce)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011610993.jpg?r=1501665060129

Pisarzowice, 2009 rok

VIII miejsce - Alicja Delestowicz

 


http://imge.pl/p/217290/n/21729011611020.jpg?r=1501665292683

Brzeg Dolny - drużynowy turniej tenisa stołowego, 2009 rok

VIII miejsce

Brzeg Dolny - drużynowy turniej tenisa stołowego chłopców, 2013 rok

(E. Mackało, M.Mackiewicz, Bartek Fornal)

VII miejsce


Brzeg Dolny - drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt

VI miejsce ( D. Majowska, N. Rozum, D. Jamróz)

Sulików , 2015 r.

Dominika Majowska - II miejsce (awans i udział w Mistrzostwach Polski)

Brzeg Dolny, 2015 r. - turniej drużynowy

V miejsce ( D. Majowska, M. Dachowska, A. Dudek)

Sulików - 2016

Norbert Jamróz - IV miejsce

Sabina Gałuszka - VI miejsce


MISTRZOSTWA STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

Pisarzowice - 2016 (turniej drużynowy)

I miejsce chłopców (N. Jamróz, K. Jasnosz, K. Piwowar)

I miejsce dziewcząt ( S. Gałuszka, M. Dachowska, A. Dudek)

Pisarzowice 2016 - turniej indywidualny

I miejsce - Norbert Jamróz

I miejsce - Sabina Gałuszka

Pisarzowice, 2015 r - turniej drużynowy

II miejsce ( D. Majowska, A. Dudek, M. Dachowska)

Pisarzowice, 2015 r. - turniej drużynowy chłopców z SP

I miejsce ( Norbert Jamróz, Oskar Łabik)

Pisarzowice, 2015 r. - turniej drużynowy dziewcząt z SP

II miejsce ( Sabina Gałuszka, Beata Tyrańska)

Pisarzowice, 2015 r. - turniej indywidualny

I miejsce - Norbert Jamróz

II miejsce -  Dominika Majowska

III miejsce - M. Dachowska, O. Barański, P. Bojar

 

Pisarzowice,2014 - turniej drużynowy dziewcząt

(II miejsce - D. Jamróz, D. Majowska, N. Rozum)

 

 

Pisarzowice – 2014 (indywidualny turniej strefowy w tenisie stołowym)

I miejsce – Dominika Majowska

III miejsce – Natalia Rozum


 

Pisarzowice,2013 - turniej drużynowy chłopców

(II miejsce - E.Mackało, M. Mackiewicz)

Pisarzowice , 2013 - turniej drużynowy dziewcząt

(II miejsce - K. Jamróz, D. Majowska, N. Rozum)

Pisarzowice, 2013 - indywidualny turniej strefy jeleniogórskiej

II miejsce -Klaudia Sierżant

III miejsce - E. Mackało

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611053.jpg?r=1501665474725

Pisarzowice - 2012 (turniej indywidualny)

I miejsce - Ernest Mackało

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611060.jpg?r=1501665555500

Pisarzowice - 2012 (turniej drużynowy)

III miejsce dziewcząt (J. Mackieło, K. Jamróz, Natalia Rozum)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611131.jpg?r=1501665987565

Pisarzowice - 2012

Turniej drużynowy

II miejsce chłopców (E. Mackało, M. Mackiewicz)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611134.jpg?r=1501666092081

Pisarzowice - 2011 rok

III miejsce w turnieju drużynowym

(E. Mackało, M. Mackiewicz, P. Bojar)

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611153.jpg?r=1501666174553

Pisarzowice - 2011 rok

(I miejsce-Ernest Mackało, II miejsce-Michał Mackiewicz)


http://imge.pl/p/217290/n/21729011611205.jpg?r=1501666432090

Pisarzowice ( zawody drużynowe),  2009 rok

I miejsce - Alicja Delestowicz, Kamila Saleska, Natalia Kosicka

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611214.jpg?r=1501666498894

Marciszów (zawody drużynowe), 2006 rok

II miejsce - Adam Łuszczewski, Mateusz Maciejewski, Jakub Balanda

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611224.jpg?r=1501666569688

Pisarzowice (zawody drużynowe), 2010 rok

I miejsce - Alicja Delestowicz, Kamila Saleska

 

http://imge.pl/p/217290/t/21729011611240.jpg?r=1501666766400

Pisarzowice, 2010 rok

III miejsce - Kamila Saleska

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611274.jpg?r=1501666855573

Wleń (zawody drużynowe), 2003 rok

VI miejsce - Joanna Prymakowska

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611286.jpg?r=1501666952241

Pisarzowice ( zawody drużynowe), 2004

III miejsce - Paweł Machała, Piotr Maciejewski, Mateusz Maciejewski

III miejsce - Agnieszka Marszałek, Alicja Dudziak, Anna Malinowska


MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

 

Jeżów Sudecki - 2016 ( turniej drużynowy)

I miejsce chłopców i dziewcząt

Jeżów Sudecki 2016 - turniej indywidualny LZS

I miejsce  - Marcelina Dachowska

I miejsce - Norbert Jamróz

I miejsce - Sabina Gałuszka

 


Jeżów Sudecki, 2015 r - turniej indywidualny

II miejsce ( Marcelina Dachowska)

III miejsce ( Aleksandra Dudek)

 

Jeżów Sudecki, 2015 r - turniej indywidualny

II miejsce ( Przemysław Bojar)


 

Jeżów Sudecki, 2015 r - turniej indywidualny

II miejsce ( Dominika Majowska)

 

Jeżów Sudecki, 2015 r. - turniej drużynowy

I miejsce
dziewcząt i chłopców


Jeżów Sudecki, XII 2013 - turniej drużynowy

I miejsce dziewcząt  (D. Majowska, N. Rozum, D. Jamróz)

II miejsce chłopców ( K. Jamróz, P. Bojar, B. Fornal)

 

Karpacz,2013 - turniej drużynowy

I miejsce chłopców (E. Mackało, M. Mackiewicz, B. Fornal)

I miejsce dziewcząt (N. Rozum, D. Majowska)

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618145.jpg?r=1501747649554

Karpacz 2012 (turniej drużynowy)

I miejsce chłopców (E. Mackało, M. Mackiewicz)

II miejsce dziewcząt (J. Mackieło, K. Jamróz, A. Soroka)

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618192.jpg?r=1501748066136

Pisarzowice - 2011 rok

(I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt)


 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618233.jpg?r=1501748397108

Mysłakowice, 2009 rok

I miejsce - Alicja Delestowicz, Kamila Saleska

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011625546.jpg?r=1501832534984

Mysłakowice, 2008 rok

I miejsce - Grzegorz Łubiński, Michał Grzegorczyk

 

 

Jeżów Sudecki ( zawody drużynowe), 2005 rok


http://imge.pl/p/217290/n/21729011625551.jpg?r=1501832634438

II miejsce - Beata Kędziorek. Justyna Niziurska, Alicja Dudziak

http://imge.pl/p/217290/n/21729011625560.jpg?r=1501832722188

Jeżów Sudecki ( zawody drużynowe), 2005 rok

II miejsce - Paweł Machała, Adam Łuszczewski, Mateusz Maciejewski

http://imge.pl/p/217290/n/21729011625571.jpg?r=1501832794658

Jeżów Sudecki (zawody drużynowe), 2004 rok

II miejsce - Anna Malinowska, Agnieszka Marszałek, Alicja Dudziak

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011625577.jpg?r=1501832862578

Jeżów Sudecki (zawody  drużynowe), 2002 rok


I miejsce - Alicja Dec, Joanna Prymakowska, Joanna Karmelita

http://imge.pl/p/217290/n/21729011625584.jpg?r=1501832948380

Jeżów Sudecki ( zawody drużynowe), 2003 rok

II miejsce - Piotr Maciejewski, Mateusz Maciejewski, Paweł Machała


http://imge.pl/p/217290/n/21729011618288.jpg?r=1501748864853

 

Mysłakowice ( zawody drużynowe), 2008 rok

I miejsce - Kamila Saleska, Natalia Kosicka

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011625622.jpg?r=1501833171084

Jeżów Sudecki, 2005 rok

IV miejsce - Jeleniogórska Liga tenisa stołowego ( Adam Łuszczewski, Piotr Maciejewski, Mateusz

Maciejewski, Beata Kędziorek, Mateusz Kubicz, Mateusz Gałuszka, Zbigniew Sos)

 

SZACHY - MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA (turniej indywidualny)

 

Ścinawka Średnia - 2014

II miejsce ( Natalia Rozum)

http://imge.pl/p/217290/n/21729011605875.jpg?r=1501591457047

Piotrowice - 2012

I miejsce ( Natalia Rozum)

 

SZACHY - ZAWODY POWIATOWE

Siedlęcin 2016 - turniej drużynowy

II miejsce

(S. Berej,J. Kotulski, K. Król, P.Surmacz)

 

Siedlęcin, 2015 - turniej drużynowy

I miejsce

(S. Berej, M. Matubowski, K. Król, J. Kotulski)


http://imge.pl/p/217290/n/21729011618372.jpg?r=1501749555602

Siedlęcin - 2012 (turniej drużynowy)

I miejsce (N. Rozum, A. Rozum, P. Baczyński, P. Odrzywolski)


http://imge.pl/p/217290/n/21729011618390.jpg?r=1501749653706

Jeżów Sudecki (turniej drużynowy), 2001 rok

I miejsce - M. Marukiewicz, D, Soliński, N. Hołub, K.

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618400.jpg?r=1501749728282

Jeżów Sudecki , 2003 rok

medaliści turnieju indywidualnego - Ula Juszkiewicz, Karol Kruze, Marek Marukiewicz, Wojciech Linde-Apanowicz


 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618422.jpg?r=1501749902642

Jeżów Sudecki (turniej drużynowy), 2004 rok

I miejsce - Patryk Łyziak, Ula Juszkiewicz, Adam Waleryk, Chojnowski

 

GRY ZESPOŁOWE


Łomnica - 2013 (turniej powiatowy w piłce plażowej chłopców)

I miejsce (E. Mackało, M. Mackiewicz, Kamil Prorok)

 

Bolesławiec - 2013 (strefowy turniej piłki plażowej)

III miejsce chłopców (E. Mackało, M. Mackiewicz, K. Prorok)

 

Janowice Wielkie - 2013 (powiatowy turniej piłki siatkowej)

I miejsce chłopców

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618443.jpg?r=1501750039849

Karpacz - 2012 (powiatowy turniej unihokeja)

III miejsce dziewcząt

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618468.jpg?r=1501750163071

Bolesławiec - 2012 (strefowy turniej piłki plażowej)

II miejsce chłopców (E. Mackało, M. Mackiewicz, K. Prorok)

http://imge.pl/p/217290/t/21729011618522.jpg?r=1501750243799

Janowice Wielkie - 2012 (powiatowy turniej piłki siatkowej)

III miejsce dziewcząt

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618575.jpg?r=1501750351607

Janowice Wielkie - 2012 (turniej piłki siatkowej)

I miejsce chłopców

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618580.jpg?r=1501750434063

Łomnica - 2012 (turniej piłki plażowej)

I miejsce dziewcząt (A. Rozum, Maja Karol, Marzena Filipiak)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618591.jpg?r=1501750506914

Łomnica - 2012 (powiatowy turniej piłki plażowej)

I miejsce chłopców (E. Mackało, Kamil Prorok, Szymon Dusznik)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618605.jpg?r=1501750609306

Łomnica,VI 2011 rok - powiatowy turniej piłki plażowej

II miejsce chłopców, III miejsce dziewcząt


 

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618615.jpg?r=1501750704469

Jelenia Góra - mistrzostwa powiatu w piłce plażowej dziewcząt, 2009 rok

I miejsce - K. Kowalczyk, E. Jagiełło,  Karolina Rozum

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618677.jpg?r=1501751344961

Jelenia Góra - mistrzostwa powiatu w piłce plażowej chłopców, 2009 rok

I miejsce - Dawid Godoń, Adam Jagiełło, Jarek Rosołowski

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618694.jpg?r=1501751444241

Bolesławiec - mistrzostwa strefy jeleniogórskiej w piłce plażowej, 2009 rok

V miejsce - K. Kowalczyk, E. Jagiełło, K. Rozum

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618708.jpg?r=1501751517619

Bolesławiec - mistrzostwa strefy jeleniogórskiej w piłce plażowej, 2008 rok

VI miejsce - Mirosław Gałuszka, Dawid Godoń, Adam Jagiełło

 

 

Stara Kamienica - mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej chłopców, 2006 rok

I miejsce ( oraz IV w mistrzostwach strefy jeleniogórskiej)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618732.jpg?r=1501751763866

Łomnica - mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej chłopców, 2002 rok

III miejsce

 

 

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618735.jpg?r=1501751868981

Łomnica - mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej dziewcząt, 2002 rok

VI miejsce

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618752.jpg?r=1501751963164

Janowice Wielkie - mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej dziewcząt, rok 2009

I miejsce zdobyte trzykrotnie w latach 2008, 2009 i 2010

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618769.jpg?r=1501752076737

Janowice Wielkie - powiatowe mistrzostwa w piłce siatkowej chłopców, 2009 rok

III miejsce

 

Łomnica - powiatowe mistrzostwa w unihokeju dziewcząt, 2009 rok

II miejsce

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618781.jpg?r=1501752253350

Piechowice - mistrzostwa strefy jeleniogórskiej w unihokeju dziewcząt, 2009 rok

I miejsce oraz awans do zawodów wojewódzkich

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618795.jpg?r=1501752322725

Wrocław - mistrzostwa Dolnego Śląska w unihokeju dziewczat, 2009 rok

VI miejsce

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618803.jpg?r=1501752389096

Stara Kamienica - powiatowe mistrzostwa w piłce ręcznej dziewcząt, 2009 rok

I miejsce

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618815.jpg?r=1501752533032

Mysłakowice - powiatowe mistrzostwa w piłce nożnej chłopców, 2003 rok

II miejsce

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618892.jpg?r=1501752999421

Mysłakowice - powiatowe mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt, 2009 rok

III miejsce

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618899.jpg?r=1501753108343

Stara Kamienica - powiatowe mistrzostwa w piłce siatkowej, 2005 rok

II miejsce

 

Janowice Wielkie - powiatowe mistrzostwa w piłce koszykowej, 2010 rok

I miejsce

 

Jeżów Sudecki 2016 - powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt

III miejsce

Karpacz 2016 - powiatowy turniej koszykówki dziewcząt

III miejsce


LEKKA ATLETYKA I BIEGI PRZEŁAJOWE

 


Dolnośląski Finał LZS w l-a ( 2016 r)

Damian Zieliński - III miejsce w skoku w dal ( rekord szkoły - 5,70 m)

Wiktoria Jędruch - I miejsce w rzucie dyskiem

Jan Bereźnicki - IV miejsce w rzucie oszczepem

 


Jelenia Góra - 2016 (zawody powiatowe)

III miejsce - w sztafecie 4x100 chłopców

I miejsce - w sztafecie szwedzkiej chłopców

III miejsce - w sztafecie 4x100 dziewcząt

I miejsce - Benity Barskiej w pchnięciu kulą

I miejsce - Wiktorii Jędruch w rzucie dyskiem

I miejsce - Damiana Sokołowskiego w rzucie dyskiem

II miejsce - Huberta Jamroza  w rzucie dyskiem

I miejsce - Jana Bereźnickiego w rzucie oszczepem

III miejsce - Dawida Rzepki w biegu na 1000 m.

II miejsce - Sabiny Gałuszki w biegu na 300 metrów

III miejsce - Kacpra Grabowca w biegu na 100 metrów

I miejsce - Damiana Zielińskiego w skoku w dal

 


Jelenia Góra - 2015 (zawody powiatowe)

I miejsce - w sztafecie 4x100 chłopców

II miejsce - w sztafecie szwedzkiej chłopców

III miejsce - w sztafecie szwedzkiej dziewcząt

I miejsce - W. Jędruch w pchnięciu kulą

II miejsce - A. Rybak w rzucie dyskiem

II miejsce - D. Wolak w pchnięciu kulą

III miejsce - D. Tomaszek w pchnięciu kulą

III miejsce - H. Majewski w biegu na 300 m.

III miejsce - J. Kotulski w rzucie oszczepem


 

Zgorzelec – 2014 (wojewódzkie igrzyska LZS w l-a)

I miejsce – Krystian Jamróz w rzucie dyskiem

II miejsce – Krystian Jamróz w pchnięciu kulą

II miejsce – Natalia Rozum w pchnięciu kulą

 


 

Jelenia Góra – 2014 (powiatowe Igrzyska l-a)

I miejsce – Krystian Jamróz w rzucie dyskiem

I miejsce – Wiktoria Jędruch w rzucie dyskiem

I miejsce – Natalia Rozum w pchnięciu kulą

III miejsce - sztafeta dziewcząt

 



Jelenia Góra - 2013 (powiatowe igrzyska L-a)

I miejsce - Dagmara Jamróz w rzucie dyskiem

II miejsce - Kwiatkowska w rzucie dyskiem

III miejsce - Michał Mackiewicz w rzucie dyskiem

II miejsce - Mateusz Mazok w biegu na 100 metrów

II miejsce - Krystian Jamróz w rzucie oszczepem

I miejsce sztafety chłopców 4x100 metrów

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618939.jpg?r=1501753497210

 

Jelenia Góra - 2012 (powiatowe igrzyska L-a)

I miejsce - Szymon Dusznik w biegu na 300 metrów

I miejsce - Alan Walczak w skoku w dal

II miejsce - Ernest Mackało w biegu na 300 metrów

II miejsce - Mateusz Mazok w biegu na 100 metrów

III miejsce - Karolina Słabicka w pchnięciu kulą

III miejsce - Natalia Rozum w skoku wzwyż

II miejsce sztafety chłopców 4x100 metrów

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618951.jpg?r=1501753628761

Jelenia Góra - powiatowe igrzyska lekkoatletyczne, V 2011 rok

Dominik Marzec-I miejsce w Biegu na 100 metrów

Rafał Olszowy-III miejsce w skoku w dal

Karolina Słabicka-II miejsce w pchnięciu kulą

Klaudia Grzegolec-III miejsce w biegu na 1000 metrów

Sztafeta 4x100 metrów -I miejsce chłopcy i II miejsce dziewcząt


http://imge.pl/p/217290/n/21729011618964.jpg?r=1501753764752

Jelenia Góra - powiatowe igrzyska lekkoatletyczne, 2010 rok

I miejsce - Wojciech Chojnowski w skoku wzwyż ( rekord szkoły - 1,73 m)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618968.jpg?r=1501753831466

Jelenia Góra - powiatowe igrzyska lekkoatletyczne, 2010 rok

II miejsce - Klaudia Grzegolec w biegu na 1000 metrów

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011618987.jpg?r=1501753907962

Jelenia Góra - powiatowe igrzyska lekkoatletyczne, 2010 rok

I miejsce - Żaneta Pilipionek w biegu na 100 metrów (zwyciężyła również w roku 2009) - 13,7 s

http://imge.pl/p/217290/n/21729011619001.jpg?r=1501753978430

Jelenia Góra - powiatowe igrzyska lekkoatletyczne, 2010 rok

III miejsce - Kamila Saleska w skoku wzwyż ( 1,35 m)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011619023.jpg?r=1501754101930

Jelenia Góra - powiatowe igrzyska lekkoatletyczne, 2009 rok

III miejsce - Rafał Tyka w rzucie dyskiem (32 m)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011619053.jpg?r=1501754203065

Jelenia Góra - powiatowe igrzyska lekkoatletyczne, 2006 rok

II miejsce - Beata Kędziorek w skoku w dal (4,50 m)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011619055.jpg?r=1501754282029

Jelenia Góra - powiatowe igrzyska lekkoatletyczne, 2006 rok

III miejsce - Mateusz Maciejewski w pchnięciu kulą

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011619058.jpg?r=1501754345009

Jelenia Góra - powiatowe igrzyska lekkoatletyczne, 2009 rok

II miejsce - szafeta 4x100 metrów dziewcząt

 

Najlepsi sportowcy w historii Publicznego Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim (zwycięzcy współzawodnictwa sportowego).

Chłopcy

EMIL SZYTORLA – zwycięzca współzawodnictwa sportowego w latach 2000/2002. Reprezentował naszą szkołę w biegach przełajowych na szczeblu powiatu i strefy jeleniogórskiej. Zajął II miejsce w powiatowych biegach przełajowych Zrzeszenia LZS oraz I miejsce w biegu na 2000 metrów na powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629508.jpg?r=1501854732387

PATRYK ŁYZIAK
– zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2002/2003. Reprezentował naszą szkołę na zawodach powiatowych i strefowych w szachach. Zajął I miejsce w powiatowym turnieju Zrzeszenia LZS w szachach oraz VI miejsce w strefowym drużynowym turnieju szachowym.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629690.jpg?r=1501856216222

PIOTR MACIEJEWSKI
– zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2003/2004. Reprezentował szkołę na powiatowych i strefowych turniejach tenisa stołowego. Zajął III miejsce w powiatowym indywidualnym turnieju Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym , II miejsce w powiatowym drużynowym turnieju tenisa stołowego oraz III miejsce w strefowym indywidualnym turnieju LZS w tenisie stołowym.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629691.jpg?r=1501856262005

ADAM ŁUSZCZEWSKI
– zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2004/2005. Reprezentował szkołę na powiatowych i strefowych turniejach tenisa stołowego. Zajął I miejsce w powiatowym indywidualnym turnieju Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym , I miejsce w powiatowym drużynowym turnieju tenisa stołowego, I miejsce w strefowym indywidualnym turnieju Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym, VI miejsce w drużynowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w tenisie stołowym oraz III miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629694.jpg?r=1501856305625

MATEUSZ MACIEJEWSKI
– zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2005/2006. Reprezentował szkołę na powiatowych i strefowych turniejach tenisa stołowego. Zajął II miejsce w powiatowym indywidualnym turnieju Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym , I miejsce w powiatowym drużynowym turnieju tenisa stołowego, I i II miejsce w strefowym indywidualnym turnieju Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym, VI miejsce w drużynowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w tenisie stołowym oraz II miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Reprezentował również szkołę na powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych, gdzie zajął III miejsce w pchnięciu kulą.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629699.jpg?r=1501856349082

JAKUB BALANDA
– zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2006/2007. Reprezentował szkołę w tenisie stołowym na różnych szczeblach. Zajął I i II miejsce na indywidualnych strefowych zawodach Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym, I miejsce w drużynowym strefowym turnieju tenisa stołowego oraz VI miejsce w drużynowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w tenisie stołowym.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629715.jpg?r=1501856531447

MIROSŁAW GAŁUSZKA
– zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2007/2008. Reprezentował szkołę w różnych dyscyplinach. Zajął II miejsce w powiatowym turnieju piłki plażowej, I miejsce w powiatowym drużynowym turnieju szachowym, III miejsce w powiatowych biegach przełajowych Zrzeszenia LZS oraz III miejsce w biegu na 2000 metrów na powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629734.jpg?r=1501856704948

DAWID GODOŃ
– zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2008/2009. Reprezentował szkołę w różnych dyscyplinach. Zajął I i II miejsce na powiatowym turnieju piłki plażowej, II miejsce w powiatowych i III miejsce w strefowych igrzyskach lekkoatletycznych w pchnięciu kulą. Ustanowił dwa rekordy szkoły w pchnięciu kulą 4 i 5 kg. Reprezentował również szkołę w grach zespołowych przyczyniając się do zdobycia III miejsca w powiatowych mistrzostwach w piłce siatkowej. Dawid reprezentował również szkołę w turniejach warcabowych zajmując III miejsce w turnieju strefowym.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629742.jpg?r=1501856767465

WOJCIECH ŁOZOWSKI
– zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2009/2010. Reprezentował szkołę w różnych dyscyplinach : w piłce nożnej, koszykówce, piłce ręcznej, w tenisie stołowym oraz w biegach przełajowych.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629517.jpg?r=1501854850111

 

 

ERNEST MACKAŁO – zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2010/2011. Reprezentował szkołę przede wszystkim w tenisie stołowym . Największy sukces w tym roku to I miejsce w strefowym turnieju LZS oraz III miejsce w strefowym drużynowym turnieju tenisa stołowego.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011625441.jpg?r=1501831913711

 

Ernest Mackało - zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2011/2012

oraz w roku szkolnym 2012/2013

( reprezentował szkołę w tenisie stołowym , piłce siatkowej, piłce plażowej, lekkiej atletyce )

http://imge.pl/p/217290/n/21729011625441.jpg?r=1501831913711

 

 

Krystian Jamrózzwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2013/2014. Reprezentował szkołę w zawodach na różnych szczeblach w tenisie stołowym ( II miejsce w powiatowym turnieju). Największe sukcesy odnosił w lekkiej atletyce – zajął I miejsce w rzucie dyskiem oraz II w pchnięciu kulą w finale wojewódzkich zawodów l-a LZS oraz I miejsce w rzucie dyskiem i II miejsce w rzucie oszczepem na powiatowych igrzyskach l-a. Ustanowił rekordy szkoły w rzucie oszczepem, w rzucie dyskiem oraz w pchnięciu kulą 4 i 5 kg. Reprezentował również szkołę w turniejach piłki siatkowej oraz piłki ręcznej.


 

Przemysław Bojar - zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2014/2015, reprezentował szkołę w grach zespołowych. Największe sukcesy odnosił w tenisie stołowym zdobywając czołowe miejsca w zawodach powiatowych i strefowych.

Norbert Jamróz - zwycięzca współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2015/2016,2016/2017 reprezentował szkołę w grach zespołowych. Największe sukcesy odnosił w tenisie stołowym zdobywając czołowe miejsca w zawodach powiatowych . strefowych oraz wojewódzkich (IV miejsce w finale dolnośląskim LZS). Zdobył również brązowy medal w rzucie oszczepem na powiatowych zawodach l-a oraz I miejsce w powiatowym turnieju piłki plażowej.

http://imge.pl/p/215393/n/21539311649370.jpg?r=1502182066554

Najlepsi sportowcy w historii Publicznego Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim (zwycięzcy współzawodnictwa sportowego).

Dziewczęta

JOANNA PRYMAKOWSKA – zwyciężczyni współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2000/2001, zajęła III miejsce w indywidualnym turnieju tenisa stołowego Zrzeszenia LZS, II miejsce w powiatowym drużynowym turnieju tenisa stołowego oraz VI miejsce w strefowym drużynowym turnieju tenisa stołowego. Zajęła również III miejsce w skoku w dal na powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629762.jpg?r=1501856929714
JOANNA KARMELITA
– zwyciężczyni współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2001/2002. Reprezentowała szkołę na zawodach powiatowych, strefowych w tenisie stołowym. Zajęła I i III miejsce w indywidualnym turnieju tenisa stołowego Zrzeszenia LZS , I miejsce w powiatowym drużynowym turnieju tenisa stołowego oraz IV miejsce w drużynowym strefowym turnieju tenisa stołowego.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629807.jpg?r=1501857181265

ALICJA DUDZIAK
– zwyciężczyni współzawodnictwa sportowego w latach 2002/2004. Reprezentowała szkołę na zawodach powiatowych, strefowych w tenisie stołowym, zajęła I miejsce w indywidualnym turnieju tenisa stołowego Zrzeszenia LZS , II i III miejsce w powiatowym drużynowym turnieju tenisa stołowego oraz III miejsce w strefowym drużynowym turnieju tenisa stołowego.


http://imge.pl/p/217290/n/21729011629822.jpg?r=1501857238616
BEATA KĘDZIOREK
– uczennica o największych osiągnięciach w historii naszego gimnazjum, zwyciężczyni współzawodnictwa sportowego w latach 2004/2007, zajmowała trzykrotnie I miejsce w indywidualnych turniejach tenisa stołowego Zrzeszenia LZS, trzykrotnie I miejsce w strefowych turniejach Zrzeszenia LZS oraz II, V i VI miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Zajęła również I miejsce w strefowym , drużynowym turnieju tenisa stołowego oraz IV miejsce w drużynowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w tenisie stołowym. Jako jedyna jak do tej pory reprezentowała naszą szkołę w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym. Osiągała również duże sukcesy w lekkiej atletyce zdobywając trzykrotnie medale w skoku w dal na powiatowych igrzyskach lekkoatletycznych.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629571.jpg?r=1501855295550

ANNA NIZIURSKA
– zwyciężczyni współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2007/2008. Reprezentowała szkołę na zawodach powiatowych, strefowych w tenisie stołowym, zajęła I miejsce w indywidualnym turnieju tenisa stołowego Zrzeszenia LZS , II miejsce w powiatowym drużynowym turnieju tenisa stołowego, II miejsce w strefowym turnieju Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym oraz V miejsce w strefowym drużynowym turnieju tenisa stołowego. Uczennica odnosiła również sukcesy na turniejach gry w warcaby stupolowe zajmując III miejsce na zawodach strefy jeleniogórskiej oraz VI miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629825.jpg?r=1501857284189

ALICJA DELESTOWICZ
- zwyciężczyni współzawodnictwa sportowego w latach 2008/2010. Reprezentowała szkołę na zawodach powiatowych, strefowych w tenisie stołowym, zajęła dwukrotnie I miejsce w powiatowym indywidualnym turnieju tenisa stołowego Zrzeszenia LZS , dwukrotnie I miejsce w powiatowym drużynowym turnieju tenisa stołowego, dwukrotnie I miejsce w strefowym drużynowym turnieju tenisa stołowego, dwukrotnie I miejsce w strefowym indywidualnym turnieju Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym, IV miejsce w drużynowych Mistrzostwach Dolnego Śląska w tenisie stołowym oraz V i VIII miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w tenisie stołowym. Uczennica odnosiła również sukcesy w lekkiej atletyce zajmując III miejsce w rzucie oszczepem oraz III miejsce w sztafecie 4x100 metrów.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011629525.jpg?r=1501854998125

 

 

JOANNA MACKIEŁO – zwyciężyła we współzawodnictwie sportowym w roku szkolnym 2010/2011. Brała udział w zawodach w tenisie stołowym ( medale na turniejach powiatowych indywidualnie i w drużynie) oraz w warcabach stupolowych.

http://imge.pl/p/217290/n/21729011625495.jpg?r=1501832247310

 

Natalia Rozum - zwyciężczyni współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2011/2012, 2012/2013, 2013/2014

( zajęła I, II i III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska LZS w szachach,II miejsce w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Dolnego Śląska LZS w pchnięciu kulą, III miejsce w skoku w dal oraz I miejsce w pchnięciu kulą na powiatowych igrzyskach l-a, startowała w zawodach tenisa stołowego (II miejsce w zawodach rejonowych oraz VI w finale dolnośląskim), w biegach przełajowych, siatkówce, unihokeju zdobywając medalowe miejsca)

http://imge.pl/p/217290/n/21729011625509.jpg?r=1501832319898

 

Dominika Majowska - zwyciężczyni współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2014/2015, reprezentowała szkołę w grach zespołowych, lekkiej atletyce. Największe sukcesy odnosiła w tenisie stołowym zajmując II drugie miejsce w turnieju wojewódzkim i reprezentując szkołę na Mistrzostwach Polski.

Sabina Gałuszka - zwyciężczyni współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2015/2016, 2016/2017 reprezentowała szkołę w grach zespołowych, lekkiej atletyce. Największe sukcesy odnosiła w tenisie stołowym zajmując II miejsce w turnieju wojewódzkim LZS, I  miejsce w turnieju powiatowym i strefowym oraz VI miejsce w turnieju wojewódzkim.Była medalistką w powiatowych zawodach l-a oraz w piłce ręcznej i koszykówce.

http://imge.pl/p/215393/n/21539311649345.jpg?r=1502181789414