Sonda

Aktualności

W sobotę 16 listopada w Jeżowie Sudeckim odbyły się mistrzostwa gminy w tenisie stołowym. W turnieju udział wzięła duża grupa naszych uczniów. Najwyższe miejsca w poszczególnych kategoriach zajęli:

I miejsce - Emilia Szućko, Marta Trojak, Michał Demiańczuk, Igor Piotrowski, Maciek Grodzki

II miejsce - Oliwia Kowal, Nikola Drożdzik, Nikodem Demiańczuk

III miejsce - Anna Wrona, Martyna Florczyk, Maciek Mackiewicz

We wtorek piątego listopada w Karpaczu odbył się powiatowy turniej koszykówki dziewcząt z klas VII - VIII. W zawodach udział wzięło osiem drużyn naszego powiatu. Nasze dziewczęta w składzie : Oliwia Kowal, Martyna Florczyk, Karolina Fac, Anna Lipiec, Natalia Szewczuk, Natalia Koprowska, Urszula Michalska odniosła duży sukces zajmując I miejsce . Nasz zespół odniósł pięć kolejnych zwycięstw . W rozgrywkach grupowych pokonaliśmy zespoły z Piechowic (12:2), Mysłakowic (12:2) oraz Szklarską Porębę (17:6). Następnie w półfinale nasze dziewczęta wygrały z zespołem z Miłkowa (6:1), a w finale pokonały po zaciętym meczu zespół gospodarzy z Karpacza (9:7). Dzięki zwycięstwu nasza drużyna awansowała do zawodów strefowych.