Sonda

Sport

Podsumowanie współzawodnictwa sportowego na najlepszego sportowca gimnazjum w roku szkolnym 2009/2010

 

 

Dziewczęta

I miejsce – Alicja Delestowicz ( 555 pkt.)

II miejsce – Kamila Saleska (465 pkt.)

III miejsce – Żaneta Pilipionek (262 pkt.)

IV miejsce­ – Klaudia Grzegolec (158 pkt.)

V miejsce – Natalia Majowska (152 pkt.)

VI miejsce – Gabriela Werstak (96, 5 pkt.)

Photobucket

 

Chłopcy

 

I miejsce – Wojciech  Łozowski (207 pkt.)

II miejsce – Wojciech Chojnowski (113 pkt.)

III miejsce – Paweł Bojar (107 pkt.)

IV miejsce – Damian Malicki (102 pkt.)

V miejsce – Łukasz Jagodziński (79 pkt.)

VI miejsce – Dominik marzec (45 pkt.)

Osiągnięcia sportowe uczniów Zespołu Szkół w Jeżowie Sudeckim  w roku szkolnym 2009/2010

 

1.      Powiatowy turniej unihokeja dziewcząt z gimnazjum – IV miejsce

2.     Strefowe Mistrzostwa LZS w biegach przełajowych :

III miejsce – Klaudia Grzegolec

3.      Powiatowy turniej w warcabach stupolowych :

I  miejsce – Ewelina Niziurska

II miejsce – Alicja Delestowicz

III miejsce – Marzena Filipiak

4.      Powiatowy turniej piłki koszykowej dziewcząt z gimnazjum – I miejsce

5.      Powiatowy drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej – II miejsce (Marlena Hercuń, Klaudia Zwonik, Ernest Mackało, Dawid Prugar, Michał Mackiewicz).

6.      Powiatowy drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt z gimnazjum – I miejsce.

7.      Powiatowy drużynowy turniej szachowy – III miejsce (Łukasz Jagodziński, Grzegorz Soroka, Alicja Delestowicz, Damian Malicki).

8.     Strefowy drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt z gimnazjum (Alicja Delestowicz, Kamila Saleska) – I miejsce (awans do Mistrzostwa Dolnego Śląska).

9.      Powiatowe Mistrzostwa LZS w szachach :

II miejsce – Łukasz Jagodziński

10.  Powiatowe Mistrzostwa LZS w tenisie stołowym :

I miejsce – Alicja Delestowicz, Kamila Saleska

II miejsce – Żaneta Pilipionek, Klaudia Zwonik

III miejsce – Katarzyna Jamróz, Wojciech Łozowski, Michał Mackiewicz

11.      Strefowe Mistrzostwa LZS w tenisie stołowym :

I miejsce – Alicja Delestowicz

II miejsce – Klaudia Zwonik

III miejsce – Kamila Saleska

12.         Mistrzostwa Dolnego Śląska w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt z gimnazjum – IV miejsce.

13.                     Indywidualne Mistrzostwa LZS Dolnego Śląska w tenisie stołowym :

V miejsce – Alicja Delestowicz