Sonda

Aktualności

W pliku pdf znajduje się prezentacja ośrodka, w którym odbywają się tegoroczne warsztaty Orientacji Zawodowej Bez Granic w Bautzen.

DO POBRANIA

Informacje dotyczące wyjazdu w ramach projektu "Orientacja zawodowa bez granic" do pobrania w formacie pptx.

PREZENTACJA

W dniu 14.12.2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Orzeł Matematyczny”. Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań oraz uzdolnień matematycznych, jak również sprawdzenie swoich umiejętności w nietypowych zadaniach. Uczniowie w ciągu godziny mieli do rozwiązania 21 zadań o różnym stopniu trudności. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się wyjątkowo dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę, ambicję i posiadanie pasji. Zgodnie z zasadami konkursu uczestnicy, którzy uzyskali najwyższe wyniki w Polsce, otrzymali prestiżowy tytuł laureata. Wśród osób wyróżnionych znalazła się uczennica z naszej szkoły - Martyna Florczyk.

Gratulujemy!!!

Galeria

19 marca 2018 r. odbyła się w szkole pedagogizacja rodziców uczniów klasy VII Szkoły Podstawowej oraz klas II i III gimnazjum. Spotkanie przeprowadził dzielnicowy KMP w Jeleniej Górze mł. asp. M. Sadowski oraz st. sierż. B. Sosulska-Baran w ramach projektu policji w zakresie walki z przestępczością narkotykową "DrugStop".
W trakcie spotkania rodzice zostali poinformowani o zagrożeniach wynikających z zażywania środków psychoaktywnych przez dzieci i młodzież, zapoznali się z aktualnie występującymi na rynku środkami odurzającymi.

Krystyna Drahan

31 stycznia 2018 r. odbyły się w naszej szkole apele podsumowujące I półrocze roku szkolnego 2017/2018. Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy, mając nadzieję, że na koniec roku szkolnego powiększy się ich grono.

Galeria

31 stycznia 2018 r.  odbyły się w naszej szkole wybory do Młodzieżowej Rady Gminy.

W wyniku głosowania w Obwodzie Wyborczym nr 1 w Jeżowie Sudeckim zarejestrowano następujące wyniki:

  • Okręg Wyborczy nr 1 - w wyniku głosowania radnymi Młodzieżowej Rady Gminy zostali: Jakub Karmelita, Natalia Jasińska i Urszula Zyśk.
  • Okręg Wyborczy nr 2 -  głosowania nie przeprowadzono z powodu zarejestrowania takiej samej ilości kandydatów na radnych, co ilość mandatów. Radnymi zostali: Magdalena Puryj, Julia Dubicka i Oskar Łabik.

Galeria