Sonda

Rok szkolny 2016/2017

- Szkoła Podstawowa -

 

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania:
KLASA 1: Alan Jurczyński - I m-ce, Franciszek Rosik - wyróżnienie
KLASA 2: Michał Augustyniak - I m-ce, Paweł Kiljan - II m-ce, Nadia Malinowska - III m-ce, Stanisław Kuś, Anna Wrona i Jakub Zarębski - wyróżnienia
KLASA 3: Bartosz Łukowski - I m-ce, Amelia Uroda - II m-ce, Maja Hanusewicz - III m-ce, Maciej Grodzki - wyróżnienie.

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Przełajem przez ziemię jeleniogórską" (MDK, Urząd Miasta Jelenia Góra)
II Nagroda - Martyna Sójkowska - klasa VB
Wyróżnienie - Maciej Mackiewicz - klasa VB

Powiatowy Konkurs Recytatorski i Poezji Śpiewanej - eliminacje powiatowe
III Nagroda - Tomasz Łobocki - klasa IIIA

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moja Pasja" (MDK w Jeleniej Górze)
NAGRODY: F.Rosik, N. Szulc, S. Przetacznik, J. Szarżanowicz, M. Trojak
WYRÓŻNIENIA: M. Gerus, N. Kowalska, N. Szejpo, I. Zieliński

Konkurs Plastyczny "Kwiecista Łąka" (Muzeum Przyrodnicze w Jeleniej Górze)
II m-ce: A. Jurczyński i M. Sójkowska

Konkurs "Przygoda z książką" (Książnica Karkonoska w Jeleniej Górze)
NAGRODY: S. Michalski, D. Bielecki, M. Mokanek

Gminny Konkurs Recytatorski
II m-ce: Martyna Florczyk - klasa Vb
III m-ce: Martyna Sójkowska - klasa Vb

Szkolny Konkurs Recytatorski
1.Oliwia Duraj - klasa VI
2. Olaf Mela - klasa VI
3. Martyna Sójkowska - klasa Vb
Wyróżnienie: Martyna Florczyk - klasa Vb

Szkolny Konkurs na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową:
I m-ce:
Anna Wysocka - klasa I
II m-ce: Anna i Wiktoria Kędziorek - klasa IIIa
III m-ce: Amelia Uroda - klasa IIIa i Monika Marciniak - klasa IIIb

Konkurs biblioteczny "Uwieczniamy czytanie przez fotografowanie"
I m-ce:
Julia Sokołowska klasa IIA PG
II m-ce: Weronika Szparkowska klasa IIA PG
III m-ce: Daria Dachowska klasa IIB PG

Konkurs biblioteczny "Laurka dla biblioteki szkolnej":
W dniu 20.10.2016r. w bibliotece szkolnej został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszą laurkę dla biblioteki szkolnej zorganizowany i przeprowadzony przez nauczyciela biblioteki Małgorzatę Prugar. W konkursie wzięło udział 41 uczniów z klas 1 -3 SP. Celem konkursu byłorozwijanie aktywności twórczej dzieci,kształtowanie kultury i precyzji wypowiedzi, 
promocja biblioteki szkolnej. Komisja wybrała po 3 najciekawsze prace z każdej klasy :

KLASA1
I m-ce:
Anna Wysocka
II m-ce: Szymon Przetacznik
III m-ce: Gabriela Tomoń

KLASA 2a
I m-ce:
Natalia Gardziej
II m-ce: Chrystian Kawa
III m-ce: Anna Wrona

KLASA 2b
I m-ce:
Dominik Bielecki
II m-ce: Kornel Wojtczak
III m-ce: Nadia Malinowska

KLASA 2c
I m-ce:
Miłosz Wasilewski
II m-ce: Alan Kołodziej
III m-ce: Jakub Zarębski

KLASA 3a
I m-ce:
Wiktoria Kędziorek
II m-ce: Anna Kędziorek
III m-ce: Julia Olba

KLASA 3b
I m-ce:
Nadia Polak
II m-ce: Liwia Politaj
III m-ce: Zoja Gaj

 

- Publiczne Gimnazjum -

Szkolny Konkurs Matematyczny - Sudoku
I   m-ce: Katarzyna Kowal - kl. IIA
II  m-ce: Patrycja Janosz - kl. IIA
III m-ce: Mateusz Berej - kl. IB

Szkolna Olimpiada Matematyczna
I m-ce: Paweł Zwolan - kl. IIIA
II  m-ce: Oskar Barański i Karolina Guzowska - kl. IIIA
III m-ce: Mateusz Gorlach - kl. IIIA