Sonda

 

Największe osiągnięcia sportowe w historii Publicznego Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim.

TENIS STOŁOWY


MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA

 

 

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011606037.jpg?r=1501591956943

Złotoryja, 2005 rok.

Mateusz Maciejewski - II miejsce, Adam Łuszczewski - III miejsce, Beata Kędziorek - VI miejsce

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011606090.jpg?r=1501592379204

2006 rok

Beata Kędziorek - II miejsce ( oraz udział w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS)

http://imge.pl/p/217290/n/21729011606213.jpg?r=1501592743123

Stronie Śląskie, 2004 rok

Beata Kędziorek - IV miejsce

 

Złotoryja, 2005 rok

Adam Łuszczewski ( III miejsce)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011610993.jpg?r=1501665060129

Pisarzowice, 2009 rok

VIII miejsce - Alicja Delestowicz

 


http://imge.pl/p/217290/n/21729011611020.jpg?r=1501665292683

Brzeg Dolny - drużynowy turniej tenisa stołowego, 2009 rok

VIII miejsce

Brzeg Dolny - drużynowy turniej tenisa stołowego chłopców, 2013 rok

(E. Mackało, M.Mackiewicz, Bartek Fornal)

VII miejsce


Brzeg Dolny - drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt

VI miejsce ( D. Majowska, N. Rozum, D. Jamróz)

Sulików , 2015 r.

Dominika Majowska - II miejsce (awans i udział w Mistrzostwach Polski)

Brzeg Dolny, 2015 r. - turniej drużynowy

V miejsce ( D. Majowska, M. Dachowska, A. Dudek)

Sulików - 2016

Norbert Jamróz - IV miejsce

Sabina Gałuszka - VI miejsce


http://imge.pl/p/217290/n/21729011737408.jpg?r=1503130576393

Żmigród - 2017

Sabina Gałuszka - II miejsce

 

https://imge.pl/p/215393/n/21539314599501.jpg?r=1533980814984

Sulików 2018

Sabina Gałuszka - III miejsce

Sulików 2019

Marta Trojak - V miejsce

Sulików 2019

Oliwia Kowal - V miejsce


MISTRZOSTWA STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

 

Pisarzowice - 2019 ( Turniej drużynowy) - III miejsce

 

(Marta Trojak, Nikola Droździk)

Pisarzowice - 2019 ( Turniej drużynowy) - III miejsce

(Julia Lachowicz, Oliwia Kowal, Martyna Florczyk)


https://imge.pl/p/215393/n/21539314401939.jpg?r=1533981170453

Pisarzowice - 2018 ( Turniej drużynowy)

(Norbert Jamróz, Mateusz Berej, Paweł Kamuda)


https://imge.pl/p/215393/n/21539314393286.jpg?r=1533981360643

Pisarzowice - 2018 ( turniej drużynowy)

I miejsce

( Sabina Gałuszka, Nikola Garlińska, Aleksandra Kopeć)


https://imge.pl/p/215393/n/21539315917052.jpg?r=1533981500095

Pisarzowice - 2018

II miejsce (Norbert Jamróz)


https://imge.pl/p/215393/n/21539315917051.jpg?r=1533981610622

Pisarzowice - 2018

I miejsce (Sabina Gałuszka)


http://imge.pl/p/217290/n/21729011737444.jpg?r=1503130955845

Pisarzowice - 2017

I miejsce dziewcząt

(S. Gałuszka, B. Tyrańska, M. Juszczak)


http://imge.pl/p/217290/n/21729011737475.jpg?r=1503131079190

Pisarzowice - 2017

III miejsce chłopców

(N. Jamróz, K. Jasnosz, O.  Barański)


http://imge.pl/p/217290/n/21729011737485.jpg?r=1503131262954

Pisarzowice - 2017 (turniej indywidualny)

S.Gałuszka - I miejsce

B. Tyrańska - III miejsce


Pisarzowice - 2016 (turniej drużynowy)

I miejsce chłopców (N. Jamróz, K. Jasnosz, K. Piwowar)

I miejsce dziewcząt ( S. Gałuszka, M. Dachowska, A. Dudek)

Pisarzowice 2016 - turniej indywidualny

I miejsce - Norbert Jamróz

I miejsce - Sabina Gałuszka

Pisarzowice, 2015 r - turniej drużynowy

II miejsce ( D. Majowska, A. Dudek, M. Dachowska)

Pisarzowice, 2015 r. - turniej drużynowy chłopców z SP

I miejsce ( Norbert Jamróz, Oskar Łabik)

Pisarzowice, 2015 r. - turniej drużynowy dziewcząt z SP

II miejsce ( Sabina Gałuszka, Beata Tyrańska)

Pisarzowice, 2015 r. - turniej indywidualny

I miejsce - Norbert Jamróz

II miejsce -  Dominika Majowska

III miejsce - M. Dachowska, O. Barański, P. Bojar

 

Pisarzowice,2014 - turniej drużynowy dziewcząt

(II miejsce - D. Jamróz, D. Majowska, N. Rozum)

 

 

Pisarzowice – 2014 (indywidualny turniej strefowy w tenisie stołowym)

I miejsce – Dominika Majowska

III miejsce – Natalia Rozum


 

Pisarzowice,2013 - turniej drużynowy chłopców

(II miejsce - E.Mackało, M. Mackiewicz)

Pisarzowice , 2013 - turniej drużynowy dziewcząt

(II miejsce - K. Jamróz, D. Majowska, N. Rozum)

Pisarzowice, 2013 - indywidualny turniej strefy jeleniogórskiej

II miejsce -Klaudia Sierżant

III miejsce - E. Mackało

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611053.jpg?r=1501665474725

Pisarzowice - 2012 (turniej indywidualny)

I miejsce - Ernest Mackało

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611060.jpg?r=1501665555500

Pisarzowice - 2012 (turniej drużynowy)

III miejsce dziewcząt (J. Mackieło, K. Jamróz, Natalia Rozum)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611131.jpg?r=1501665987565

Pisarzowice - 2012

Turniej drużynowy

II miejsce chłopców (E. Mackało, M. Mackiewicz)

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611134.jpg?r=1501666092081

Pisarzowice - 2011 rok

III miejsce w turnieju drużynowym

(E. Mackało, M. Mackiewicz, P. Bojar)

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611153.jpg?r=1501666174553

Pisarzowice - 2011 rok

(I miejsce-Ernest Mackało, II miejsce-Michał Mackiewicz)


http://imge.pl/p/217290/n/21729011611205.jpg?r=1501666432090

Pisarzowice ( zawody drużynowe),  2009 rok

I miejsce - Alicja Delestowicz, Kamila Saleska, Natalia Kosicka

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611214.jpg?r=1501666498894

Marciszów (zawody drużynowe), 2006 rok

II miejsce - Adam Łuszczewski, Mateusz Maciejewski, Jakub Balanda

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611224.jpg?r=1501666569688

Pisarzowice (zawody drużynowe), 2010 rok

I miejsce - Alicja Delestowicz, Kamila Saleska

 

http://imge.pl/p/217290/t/21729011611240.jpg?r=1501666766400

Pisarzowice, 2010 rok

III miejsce - Kamila Saleska

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611274.jpg?r=1501666855573

Wleń (zawody drużynowe), 2003 rok

VI miejsce - Joanna Prymakowska

 

http://imge.pl/p/217290/n/21729011611286.jpg?r=1501666952241

Pisarzowice ( zawody drużynowe), 2004

III miejsce - Paweł Machała, Piotr Maciejewski, Mateusz Maciejewski

III miejsce - Agnieszka Marszałek, Alicja Dudziak, Anna Malinowska


MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

 

Jeżów Sudecki - 2019 ( turniej drużynowy klas IV - VI)

III miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt

 

Jeżów Sudecki - 2019 ( turniej drużynowy )

I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt