Sonda

W tym wyjątkowym dniu uczniowie przyszli do szkoły w czapkach mikołajkowych, były też osoby, które przebrały się za Mikołaja, renifera, a dziewczynki za Śnieżynki. W naszej szkole tego dnia panował mikołajowy klimat, który zapewnił Samorząd Uczniowski, obdarowując każdego ucznia słodkim upominkiem. Spotkanie z Mikołajem sprawiło wiele uśmiechu, radości, a także niezapomnianych wrażeń.

Smutno, że Mikołaj pojawia się tylko raz w roku!

7 GRUDNIA - Mikołajki z Kinem Helios

Uczniowie wraz z wychowawcami o godzinie 8.00 wyruszyli w stronę kina do Jeleniej Góry na wybraną projekcję filmu. „Grinch" klasy IV – VI i Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda, klasy VII – VIII i gimnazjum. Po filmach uczniowie wrócili do szkoły w nastrojowych humorach, uznając dzień za wyjątkowo udany.

Opiekunowie SU: Agata Nidrych i Agnieszka Sowińska