28 listopada w auli szkolnej odbyły się „Andrzejkowe wróżby”.

W naszej szkole uczniowie wszystkich klas przygotowali różnorodne wróżby np. wróżenie ze szpilek, jaka przyszłość mnie czeka?, wywróż sobie zawód, serce miłości

29 listopada, po zajęciach lekcyjnych, w auli szkolnej odbyła się dyskoteka dla chętnych uczniów klas IV – VIII i gimnazjum. Uczniowie wspaniale bawili się przy muzyce przygotowanej przez ucznia klasy VII b Jakuba Suchaneckiego. Rada Rodziców zasponsorowała dla uczniów napoje i pączki. Nad całością zabawy czuwali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy serdecznie wychowawcom za wsparcie swoich wychowanków, rodzicom za smaczne ciasta i pomoc w zorganizowaniu andrzejek. Uczniom za przybycie i wspaniałą zabawę.

Opiekunowie SU: Agata Nidrych i Agnieszka Sowińska