Sonda

28 listopada w auli szkolnej odbyły się „Andrzejkowe wróżby”.

W naszej szkole uczniowie wszystkich klas przygotowali różnorodne wróżby np. wróżenie ze szpilek, jaka przyszłość mnie czeka?, wywróż sobie zawód, serce miłości
z imionami, ciasteczko z przyszłością itp. Wróżby pobudziły w uczniach wyobraźnię, fascynującą zabawę, integrując społeczność uczniowską. Zabawę uświetniła muzyka, lampiony i inne elementy dekoracyjne, przy których panowała miła atmosfera. Uczniowie wraz ze swoimi opiekunami z uśmiechem i zadowoleniem wspólnie bawili się.

W tym dniu również odbył się kiermasz ciast. Uczniowie mogli zakupić ciasteczka, ciasta, babeczki, by osłodzić czas zabawy. Pieniądze z kiermaszu ciast zostały przeznaczone na działania Samorządu Uczniowskiego.

29 listopada, po zajęciach lekcyjnych, w auli szkolnej odbyła się dyskoteka dla chętnych uczniów klas IV – VIII i gimnazjum. Uczniowie wspaniale bawili się przy muzyce przygotowanej przez ucznia klasy VII b Jakuba Suchaneckiego. Rada Rodziców zasponsorowała dla uczniów napoje i pączki. Nad całością zabawy czuwali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy serdecznie wychowawcom za wsparcie swoich wychowanków, rodzicom za smaczne ciasta i pomoc w zorganizowaniu andrzejek. Uczniom za przybycie i wspaniałą zabawę.

Opiekunowie SU: Agata Nidrych i Agnieszka Sowińska