Imienna lista uczniów przyjętych do klas I Publicznego Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim w roku szkolnym 2015/2016

Kl. I a – wychowawca – p. Iwona Majtczak

1. Boczar Karolina

2. Darol Oliwia

3. Florczyk Bartosz

4. Garlińska Nikola

5. Jasnosz Patrycja

6. Juszczak Marcelina

7. Kocuj Monika

8. Kostrzewa Natalia

9. Łobodziński Łukasz

10. Łuszczyńska Daria

11. Odrzywolski Bartłomiej

12. Marciniszyn Mateusz

13. Murzyn Oskar

14. Niedzielska Klaudia

15. Pietkiewicz Miłosz

16. Pietkiewicz Oskar

17. Raczyński Michał

18. Sokołowska Julia

19. Surmacz Piotr

20. Szablińska Daria

21. Szparkowska Weronika

22. Szyszka Emil

23. Wojtarowicz Adam

Klasa I b – wychowawca - p. Adrian Lis

1. Cejko Jakub

2. Dachowska Daniela

3. Dachowska Daria

4. Dobrowolski Fabian

5. Drzewiecki Seweryn

6. Dubicka Julia

7. Dusznik Filip

8. Gałuszka Sabina

9. Guzowska Kamila

10. Jamróz Norbert

11. Jóźków Tomasz

12. Kamuda Ewelina

13. Kowal Katarzyna

14. Łabik Oskar

15. Łakomski Dominik

16. Malitowicz Daria

17. Marek Bartosz

18. Mazurkiewicz Damian

19. Michalczewska Julia

20. Misiewicz Klaudia

21. Napora Tomasz

22. Różańska Wiktoria

23. Śliwińska Gabriela

 

,,Wiedzę możemy zdobywać od innych,
ale mądrości musimy nauczyć się sami”.
A. Mickiewicz.

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny.
Godz. 8:00 -  Msza Św.
Godz. 8:45 -  Apel na boisku "Orlik" lub w Hali Sportowej w przypadku brzydkiej pogody.

 

 

Lista uczniów zakwalifikowanych do klasy I Publicznego Gimnazjum w Jeżowie Sudeckim w roku szkolnym 2015/2016

1. Boczar Karolina

2. Cejko Jakub

3. Dachowska Daniela

4. Dachowska Daria

5. Darol Oliwia

6. Dobrowolski Fabian

7. Drzewiecki Seweryn

8. Dubicka Julia

9. Florczyk Bartosz

10. Gałuszka Sabina

11. Garlińska Nikola

12. Guzowska Kamila

13. Jamróz Norbert

14. Janosz Patrycja

15. Jóźków Tomasz

16. Juszczak Marcelina

17. Kamuda Ewelina

18. Kocuj Monika

19. Kowal Katarzyna

20. Łabik Oskar

21. Łakomski Dominik

22. Łobodziński Łukasz

23. Łuszczyńska Daria

24. Malitowicz Daria

25. Marciniszn Mateusz

26. Marek Bartosz

27. Mazurkiewicz Damian

28. Michalczewska Julia

29. Misiewicz Klaudia

30. Murzyn Oskar

31. Napora Tomasz

32. Niedzielska Klaudia

33. Odrzywolski Bartłomiej

34. Pietkiewicz Miłosz

35. Pietkiewicz Oskar

36. Raczyński Michał

37. Różańska Wiktoria

38. Sokołowska Julia

39. Surmacz Piotr

40. Szablińska Daria

41. Szparkowska Weronika

42. Szyszka Emil

43. Śliwińska Gabriela

44. Wojtarowicz Adam

 

Poniżej dostępna jest lista podręczników obowiązujących w roku szkolnym 2015/2016. Wszystkie pliki są dostępne w formacie pdf. Do przeglądania plików jest wymagany program Adobe Reader, który można bezpłatnie pobrać stąd